Догралася: Гросу мало не кинули у буцигарню в Лос-Анджелесі

Зйомки нового кліпу артистки зайшли занадто далеко

Епатажна українська співачка Аліна Гросу представила новий відеокліп на пісню “Вспоминать”.

Режисером ролика виступив Павло Кільдау, який крім кліпів, знімає також fashion-фільми і повнометражні картини, пише Clutch.

Зйомки проходили у Лос-Анджелесі. За сюжетом Аліна та її подруги влаштували в приватному будинку дівич-вечір під палючим сонцем біля порожнього басейну.

“Перш за все, мені хотілося зробити відео з якоюсь родзинкою, тому що Лос-Анджелес – це, мабуть, найпопулярніша локація в усьому світі. Я хотів показати це місто трохи з іншого боку, щоб не виникало помилкового відчуття заїждженості у глядача. Також не менш важливим було показати Аліну такою, якою ще її ніхто не бачив”, – розповів режисер.

Під час зйомок Гросу та її команда так розбушувалися, що потривожили сусідів. Ті церемонитися не стали, а одразу викликали поліцію.

Аліна відбулася лише суворим попередженням, після чого довелося перенести зйомки на наступний день.

“Пригоди – це завжди те, що залишається в пам’яті. Нас практично вже забрали в поліцію, щоб помістити в “каталажку” до з’ясування обставин. Але все обійшлося, нам було весело. Ми нітрохи не засмутилися, шкода, що не можна це було зняти, було б цікаве продовження кліпу “Вспоминать”, – написала співачка в описі до ролику на своєму YouTube-каналі.

Шанувальники похвалили Аліну й відзначили, що вона рухається у правильному напрямку. Однак відео за добу набрало всього 289 тисяч переглядів – набагато менше, ніж її попередня провокаційна робота “Хочу я баса”.

Джерело