Хіти тижня. Кому війна, а кому мати рідна: “Хто боїтся завершення війни в Україні, як страшного сну”, – волонтер

Відомий волонтер Віталій Дейнега заявив, що багато людей бояться завершення війни в Україні, як страшного сну. Таку думку він висловив у чаті на “Главреді”, передають Патріоти України.

“Дуже хотілося б вірити, що влада зацікавлена в перемозі (не плутати із “закінчити війну”). Але я сам боюся величезної кількості людей, які опиняться на вулиці і не зможуть себе реалізувати, коли війна закінчиться. Спочатку війна тебе дуже лякає, потім ти з нею звикаєшся, а потім ти без неї вже не можеш. Це шлях, який вже пройшли багато військових, політики і навіть деякі волонтери, які починали з бажання повернути мир, а тепер бояться завершення війни, як страшного сну”, – заявив волонтер .

Загрузка...
За його словами, на війні можна дуже багато вкрасти.

“На екзотичних проектах завжди дуже легко і зручно красти гроші. Ми це бачили на “Євро-2012”. А війна, з точки зору можливості красти, це навіть крутіше, ніж “Євро”. Тільки триває вона більше місяця. Дуже хочеться вірити, що кількість зацікавлених у війні людей в різних прошарках суспільства ще не дуже велика. Але точно оцінити її складно. Особливо – серед політиків”, – зазначив Дейнега.


Загрузка...