Україна в небезпеці: Путін готує новий удар

Україні треба бути готовою до небезпечних сценаріїв через нові санкції США по відношенню до Росії.

 

Загрузка...

Думкою поділився російський політолог Дмитро Орєшкін.

 

“Для України ситуація важко передбачувана. З одного боку, якщо Путін посилить дії проти України, то нарветься на черговий цикл санкцій та консолідованого опору Заходу. І якщо він раціональний в європейському сенсі цього слова, то він на це йти не повинен”, – сказав він.

 

Орєшкін додав, що крім цього є прямо протилежна логіка – створити ще більш небезпечну ситуацію, щоб сформувати базу для переговорів і налякати.

 

“Це означатиме виключення себе з групи осудних, шанованих або передбачуваних держав та перехід вже чисто до радянської технології взаємодії із Заходом, коли ніякі договори не виконуються – реалізовуються тільки вимушені силовими методами і кроками. Грубо кажучи, це означає, що ми різко загострюємо ситуацію в Україні і потім заявляємо Америці: ми припинимо це, ви нам дасте те-то і те-то”, – зазначив політолог.

 

За його словами, це повністю виключає Росію з світової спільноти на рівні договороспроможні країн і переведе її на рівень КНДР або Радянського Союзу.

 

“Але для путінських еліт це цілком реальний варіант. Я не знаю, чи зважаться вони, тому що половина еліт розуміє, що після цього їм доведеться сидіти безвилазно в Росії і попрощатися зі своїми західними авуарами, чого вони, швидше за все, ради не будуть. Але якщо силовий блок переважить, то цілком можна собі уявити спробу підкинути дров у багаття на Сході України – з тим щоб налякати Захід і створити собі більш виграшні тактичні умови для переговорів”, – підкреслив Орєшкін.

 

Він додав, що Україні треба бути готовою до будь-якого повороту подій”. Проте, Путін не настільки “відкотився в Радянський Союз”, щоб ризикувати повною ізоляцією і повним відніманням РФ з формальних і неформальних уявлень про міжнародні відносини.

 

“Занадто великий ризик заморожування всіх зарубіжних засобів”, –резюмував він.

 

Раніше портал Знай.ua” повідомляв про те, що Путін озвучив подальшу долю кримчан.


Загрузка...