Українцям повідомили коли зникнуть черги за біометричними паспортами

Керівництво державного підприємства “Документ”, яке займається друком біометричних паспортів, заявило, що до весни ліквідують черги за документами. Для швидшого друку паспортів уже замовили спецобладнання з Нідерландів, передає Корупція.Інфо

Загрузка...

 

Про це повідомив прес-секретар “Документа” Володимир Поліщук на своїй сторінці у Facebook.

Причиною довготривалих затримок документів є повільна робота поліграфічного комбінату “Україна”. Підприємство не справляється з обсягами роботи, розповів Поліщук інформаційному агентству “Інтерфакс-Україна”.

    “Нове обладнання для поліграфкомбінату уже через кілька днів надійде з Нідерландів до України. Тиждень-два потрібно для його налаштування. Прогнозується, що вже з середини січня друкувати закордоні паспорти стануть удвічі швидше”, – пояснив прес-секретар “Документа”.

Крім того, у 2018 році з’являться нові сервісні центри. Це також сприятиме пришвидшенню виробництва паспортів. За словами Поліщука, нові центри обслуговування відкриються у Вінниці, Полтаві, Луцьку й Запоріжжі.

За словами Володимира Поліщука, повністю вирішити проблему з чергами вдасться навесні.

Сьогодні у черзі на друк біометричного паспорту перебуває 600 тисяч українців. У “Документі” до сьогодні вже оформили 800 тисяч біометричних паспортів.


Загрузка...