Щоб ваш відпочинок не був сповнений поганими моментами, до цьому заходу важливо ретельно приготуватися. До того ж, про це потрібно думати передчасно. Відпочинок за кордоном стане значно комфортнішим та надійнішим, якщо попередньо оформити страховий поліс. Для туриста страховий поліс є тим самим аргументом безпроблемного відпочинку та певних гарантій під час перебування в чужій країні. Електронний страховий поліс чи будь-який інший варіант, варто поцікавитися тематикою. Далеко не всі в курсі, що у документах страховки передбачено досить велика кількість особливостей. Так і самі поліси бувають різних видів. Про види та особливості страхування туристів, а також застосування полісу за кордоном поговоримо далі у нашій статті.
Навіщо потрібен поліс страхування при поїздці на курорт?
Країни з візовим режимом просто не впускають на свою територію іноземців, які не мають оформленого поліса страховки. Країна з безвізовим режимом, виходячи з практики, не вимагає надання обов'язкової страховки, тому багато іноземців і не звертають увагу на даний атрибут безпеки у поїздках. Категорично не рекомендуємо цього робити, так як поліс служить гарантією того, що, якщо з вами щось трапиться в незнайомій країні, то вам буде надано медичну або іншу допомогу.
Базові види туристичних страхових полісів
- Медична страховка важлива будь-якому туристу. Її часто вимагають при проходженні кордону навіть якщо країна в'їзду безвізова.
- Страхування від невиїзду. Відбуваються казуси, коли вже запланована заздалегідь подорож може не відбутися.
- У разі втрати багажу, відповідна страховка надасть можливість отримати грошову компенсацію повної або визначеної вартості речей, залежно від виду страховки.
- Якісна страхова компанія на прикладі програми для страхових компаній дарує своїм клієнтам багаті переваги:
- Для оформлення достатньо зайти на сайт, який працює 24/7.
- Допомога у будь-який час доби. До компанії можна додзвонитися з будь-якої точки світу.
- Компанія реально здійснює виплату клієнтам, якщо страховий випадок настав.
- Можна купити страховий поліс на весь рік.
- Швидке врегулювання всіх актуальних питань та покриття витрат.
Тонкощі, які важливо докладніше вивчити при оформленні страхового поліса
Слід завжди уважно читати опис поліса, щоб зрозуміти, які саме випадки документом передбачені страховими. До звичної страховки входять покриття витрат на екстрену медичну допомогу, можливе оперативне втручання та лікування травм, які були отримані при нещасному випадку, витрати на транспортування, термінові повідомлення рідним. Рекомендується ретельно подумати про списку всіх можливих випадків, на які поширюється страховка і відразу додати їх у поліс.
Ось деякі види страхових випадків для різних поїздок:
- надання допомоги при підозрі на Коронавірус не завадить.
- У випадку пляжного відпочинку — включення витрат на допомогу при теплових або сонячних ударах та різного роду алергіях.
- Відштовхуючись від характеру відпочинку в екстремальному стилі важливо спочатку врахувати список можливих травм.
- Перелік пошукових послуг, у разі походів у гори у незнайомій країні.
- Захворювання хронічного характеру завжди передбачають ризик у процесі відпочинку, тому їх завжди рекомендується вказувати у страхових випадках.
- Різна можлива допомога для вагітних.
- Покриття нещасних випадків, що виникли у стані алкогольного сп'яніння.
- Різні цінні речі та навіть паспорт також важливо включити до переліку страхових випадків.
- Несвоєчасне прибуття на відпочинок.
Можете ознайомитись на сайті: https://agent.insurs.online