Загрузка...

Чому необхідно випивати по чарці віскі кожен день.

Віскі – один з найпопулярніших алкогольних напоїв нашого часу. І протягом останніх декількох років займає лідируюче місце в світі за обсягом продажів серед всіх міцних алкогольних напоїв, передає Ukr.Media.

Величезна популярність цього напою частково зумовлена різноманітністю сортів, видів, різних добавок, сумішей – від канадського та ірландського віскі до бурбона з Теннесі.

Загрузка...

До всього цього додайте той факт, що віскі має безліч лікувальних властивостей, що цілком пояснює, чому віскі в даний час – король спиртних напоїв.

Протягом століть віскі використовували в основному тільки в медицині.

Він був популярний при лікуванні віспи, проблем з травленням, кашлю, туберкульозу, коліків в животі і багато чого іншого. Навіть під час «сухого закону» уряд дозволив торгувати віскі в ліцензованих аптеках за умови наявності рецепту від лікаря.

Цілющі властивості цього напою були загальновизнаними, так що для лікування, наприклад, кашлю, лікар напевно б призначив Вам віскі!

Нижче наведено ще кілька лікувальних властивостей, якими володіє віскі.

Допомагає запобігти ожирінню.

Віскі містить 0% жирів, 0% холестерину, а вуглеводи і калорії, що містяться в ньому, дуже швидко розщеплюються замість того, щоб осідати на вашій талії.

Віскі позитивно впливає на травлення, стримує від переїдання, що в свою чергу сприяє втраті зайвої ваги.

Покращує функціонування серцево-судинної системи.

Розслабляючи стінки судин, віскі запобігає накопиченню на них холестерину. Крім того, антиоксиданти, виявлені в скроні, допомагають знизити ризик серцевого нападу або інсульту за рахунок зниження рівня «поганого» холестерину ліпопротеїнів низької щільності, в той час як збільшується рівень «хорошого» холестерину ліпопротеїнів високої щільності

Знижує ризик онкозахворювань.

У віскі міститься більше антиоксидантів, ніж у червоному вині. Крім того, в цьому напої була виявлена елагова кислота, яка запобігає вступ ДНК в контакт з раковими сполуками. Вона також допомагає захистити організм від шкідливого впливу хіміотерапії.

Позитивно впливає на роботу мозку і сприяє поліпшенню пам’яті.

Всі ці антиоксиданти, згадані вище, оздоровлюють мозок, покращуючи кровообіг. Виявлено також зв’язок між вживанням віскі і зниженням ризику хвороби Альцгеймера і недоумство. Однак, щоб вивчити цей процес більш докладно, необхідні подальші дослідження.

Віскі допомагає зняти напругу, стрес, розслабляє м’язи, покращує кровообіг і покращує ваше самопочуття.

Низький вміст цукру в цьому напої дозволяє вживати його людям, страждаючим цукровим діабетом. Вживання віскі не загрожує сплеском рівня глюкози в крові. Цей напій також покращує здатність організму регулювати рівень інсуліну і глюкози.

Це лише деякі приклади випадків, коли віскі може допомогти вашому тілу і здоров’ю. Ключ до освоєння будь-якого з цих цілющих властивостей мудрого і помірному його вживанні.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...