Загрузка...

І мапа ймовірного проживання у Всесвіті цих надцивілізацій Математичні фізики Ваагн Гурзадян з Національної наукової лабораторії імені Артема Аліханьяна в Єревані та Роджер Пенроуз із Оксфордського університету презентували мапу ймовірного проживання надцивілізацій, що існували у Всесвіті до Великого вибуху.Повідомляє  hexpres.ua

Результати свого дослідження автори опублікували у препринті на сайті arXiv.org. У своїй роботі вчені розглядають мапу реліктового випромінювання (аномалії, яку інтерпретують як сліди існування високорозвинених технологічних спільнот у попередньому еоні Всесвіту).

Загрузка...

Дані щодо реліктового випромінювання вчені подають у контексті розробленої ними “конформної циклічної космології”. Ця теорія передбачає циклічний розвиток Всесвіту, в якому одна епоха (еон) відокремлюється від іншої Великим вибухом (в теорії Пенроуза та Гурзадяна під ним розуміється перетворення всієї маси Всесвіту на енергію, що супроводжується зміною геометрії світу).

Можливі місця проживання надцивілізацій позначені червоними крапками. На думку математичних фізиків, зниклі цивілізації були здатні передавати інформацію за допомогою зіткнень чорних дір. Необхідність у таких діях вчені пояснюють кількома причинами.
По-перше, цивілізації попереднього еону могли намагатися за допомогою своїх послань попередити спільноти сучасного еону про свою долю і таким чином дати їм деякі настанови.
По-друге, послання від надцивілізацій могло містити необхідні дані для виникнення життя (в рамках інформаційної гіпотези панспермії).

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *