Загрузка...

У п’ятницю, 10 лютого, Національний банк України повідомив про те, що Пам’ятна монета «Євромайдан», виготовлена у 2015 році, увійшла до фіналу Міжнародного конкурсу «Краща монета року». Організатором цього конкурсу є нумізматичне американське видання  «Krause Publication».

Про це розповів представник НБУ. Новину повідомляє «Преса України».

Загрузка...

Результати конкурсу було оголошено на 46-му Всесвітньому ярмарку грошей, який пройшов у столиці Німеччини Берліні.

«У фінал за десятьма номінаціями експертне журі обрало 100 монет, випущених упродовж 2015 року монетними дворами та національними банками світових країн. Це є найвищим визнанням монети за такими критеріями, як: тема, дизайн та маркетинг», – йдеться у повідомленні.

Зауважимо, що українська пам’ятна монета «Євромайдан» була присвячена НБУ мітингам, які відбувалися у державі за період з листопада 2013 року до лютого 2014 року.

Слід наголосити, що у 200 році у цьому конкурсі експерти срібну пам’ятну монету України «Різдво Христове» визнали найбільш надихаючою з усіх представлених.

Раніше повідомлялося, що Національний банк України 6 лютого оголосив про початок конкурсу «Краща монета року України-2017». Переможця оберуть упродовж 33-денного терміну шляхом голосування.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...