Загрузка...

Військово-повітряні сили США здійснили випробувальний запуск міжконтинентальної балістичної ракети  Minuteman III. Вона подолала близько 6,8 тисяч кілометрів з Каліфорнії до Маршаллових островів.

Про це повідомляє Командування глобальних ударів ВПС США. Новину передає «Преса України».

Загрузка...

Як зазначається, запуск було здійснено у середу о 23:39 за місцевим часом (за київським – це 9:39 четверга). Ракету випустили з бази ВПС Ванденберг у штаті Каліфорнія по полігону біля атолу Кваджалейн у південній частині Тихого океану. Головна частина ракети у рамках випробування містила обладнання для збору телеметричної інформації.

«Тестові пуски дозволяють перевірити точність і надійність МБР, отримати цінні дані, щоб забезпечувати продовження наявності безпечного і ефективного (потенціалу) ядерного стримування», – зазначили у повітряних силах країни. 

Нагадаємо, раніше західні ЗМІ повідомили, що уряд Великої Британії приховав факт невдалих ядерних випробувань. Як стало відомо, запуск балістичної ракети Trident II D5, який було проведено ще у червні 2016 року біля берегів Флориди, завершився провалом.

Тим часом, США попередили про готовність збивати північнокорейські ракети, які загрожуватимуть американській території чи території їх союзників:

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...