Загрузка...
Ватажок ДНР Захарченко впевнений, що «республіка» рано чи пізно увійде до складу Росії.
 Як пише  replyua.net, пі час зустрічі з російськими журналістами Олександр Захарченко назвав основну мету «ДНР». За його словами, це повернення на батьківщину, якою для «ДНР», за словами Захарченка, є Російська Федерація. «Наша мета – возз’єднання з батьківщиною, а наша батьківщина – це Росія», – сказав Захарченко.
Це не перша заява в самопроголошених «ДНР» і «ЛНР» про бажання увійти до складу Росії, проте на відміну від Криму, Росія зовсім не поспішає включати ці українські регіони в свій склад. Однією з причин називають неготовність Кремля до нових санкцій Заходу, ще однією причиною вважають відсутність конкретних меж, в межах яких Росія готова буде включення цього регіону до свого складу. У нинішніх кордонах «Л/ДНР» Росії не потрібні – занадто багато проблем через занадто малу територію, яка не є цінною в економічному плані.
На думку глави української держави Петра Порошенка, безвізовий режим України з ЄС посприяє поверненню Криму і Донбасу. Правда, безвізовий режим з ЄС ніяк не допоміг Молдові повернути Придністров’я. Втім, президент України і не сказав, в які терміни безвіз допоможе Україні повернути Донбас.
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...