Середа, 03 червня 2015
  • Facebook

biblio
ВГО Україна в НАТО Всеукраїнська громадська організація "Україна в НАТО" Міжнародний центр "Універсаріум" Міжнародний центр "Універсаріум"

newspic bigВидання Press and Journal повідомляє про незвичайний інцидент, який стався з риболовецьким судном в районі Зовнішніх Гебридських островів, що належать Шотландії. Самі рибалки впевнені, що в їх сіті потрапив підводний човен, а експерт, до якого звернулося видання, заявив, що ця субмарина була російською, передають Патріоти України.

Шотландське рибальське судно Aquarius виявилося учасником таємничого інциденту. За словами членів екіпажу, коли в море були опущені дві сітки, корабель несподівано уповільнив хід. Одна з сіток рухалася перед човном, а друга залишалася позаду. Капітан Ангус Маклеод повідомив виданню Press and Journal, що в його практиці такого ніколи не було. «Я виходжу в море протягом 30 років. У нас п’ятьох разом узятих близько 110 років досвіду, і ніхто з нас не бачив нічого подібного … Єдине пояснення, яке я можу придумати, це підводний човен. Це точно був не кит. Кити і раніше потрапляли нам в сітку, після них сітка була вся заплутана … Всім нам вкрай пощастило.

Не хочу навіть думати про те, що могло статися », – повідомив Маклеод. Як пише ІноТВ, 46-річний моряк подав рапорти про те, що трапилося в Агентство морської безпеки і берегової охорони і Британське бюро з розслідування подій на морі. Представник ВМС Великобританії заявив, що в той час в цьому районі не було ні британських човнів, ні кораблів країн-членів НАТО. На думку експерта в питаннях оборони Тіма Ріплі, причиною НП могла стати російський підводний човен, що прибув в цей район, щоб поспостерігати за великомасштабними військовими навчаннями НАТО, які розпочнуться через пару тижнів. «Раніше ми дізналися, що російські війська на півночі країни приведені в стан бойової готовності і починають термінові військові навчання. Маневри здійснюють десятки літаків, кораблів і підводних човнів, будь-який російський підводний човен може заплисти з боку мису Нордкап … Якби в районі перебували субмарини країн альянсу, вони б повідомили британські ВМС. Росіяни так не роблять, тому не дивно, що Королівський флот нічого не знав про це. Дивно те, що підводний човен потрапила в сітку риболовецького судна.

Зазвичай вони намагаються уникати їх, оскільки сітки можуть завдати шкоди підводним човнам. Цілком імовірно, що це була російська підводний човен. У Північній Атлантиці залишилося не так багато великих китів», – вважає експерт. Нагадаємо, в жовтні 2014 ВМС Швеції провели найбільшу після закінчення холодної війни розвідувальну операцію у зв’язку з підозрами на підводну активність іноземної держави. Бюджету ці дії обійшлися в 20 млн шведських крон (більше € 2,1 млн), але ніякого результату вони не принесли. Місцеві ЗМІ стверджували, що загадкова субмарина належить Росії. Вертольоти, мінні тральщики, більше двохсот військовослужбовців – таємничого порушника кордонів шукали кращі сили шведської армії. У пошуках брав участь корвет-невидимка, озброєний протикорабельними ракетами і глибинними бомбами. Після закінчення операції шведські військові проаналізували зібраний матеріал і в середині листопада повідомили, що в територіальних водах Швеції все-таки незаконно перебував міні-підводний човен, що належав іноземній державі. Однак країну, якій належало судно, встановити не вдалося. У Міноборони РФ, у свою чергу, заявили, що малий або надмалий російський підводний човен не міг опинитися в водах Швеції тому, що їх взагалі вже немає в бойовому складі військово-морського флоту РФ.
Джерело: http://patrioty.org.ua

blog comments powered by DISQUS back to top
Вам сподобалась ця публікація? Пропонуємо за нами

Популярне на сайті

02.06.15 5963 РЕПОСТ! В Москве взорвался ресторан с Януковичем и К: 3 погибших, 76 раненых! ВИДЕО
Взрыв в ресторане на юго-западе Москвы унёс жизни троих человек. Ранены много людей. Это…
02.06.15 4009 В Волгоградской области России страшная авиакатастрофа. Много трупов, оторванные конечности. Жуть…
В городе Волжский Волгоградской области Российской Федерации упал легкомоторный самолет.…
02.06.15 1347 До путлерового кирдыку остаётся 48 дней
Тик-так, тик-так, это таймер обратного отсчёта. У нас все ходы по будущему записаны,…