П'ятниця, 17 липня 2015
  • Facebook

biblio
ВГО Україна в НАТО Всеукраїнська громадська організація "Україна в НАТО" Міжнародний центр "Універсаріум" Міжнародний центр "Універсаріум"

Вподобай та отримуй найгарячіші новини щодня!

86 main 3Крушение малайзийского Боинга 777 с 298 людьми на борту 17 июля 2014 года открыло глаза Западу на ситуацию, происходящую тогда в Донбассе, где украинские власти проводят антитеррористическую операцию.

Детальніше...

restoranУ місті Геленджик, в Краснодарському краї РФ подають страви з незвичайними назвами. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на користувача Instagram typodar, який і опублікував фото меню ресторану.

Детальніше...

384826935Чоловік сфотографував себе у "папамобілі". Водій Папи Римського Себастьян Гонсалес став зіркою соціальних мереж через публікацію світлини із главою католицької церкви.

Детальніше...

jfwAmowteMMРадикальна партія продовжує радувати виборців шикарними «депутатками», які прикрашають лави цієї політичної сили, повідомляють Патріоти України. Так, на балкончику помічників депутатів «засвітилася» брюнетка з пишними формами – «радикалка» Валерія Єгорова.

Детальніше...

62 main 4Все больше представителей животного мира стремятся освоить фото и видеотехнику, отбирая ее у владельцев и «экспериментируя» со съемкой.

На этот раз камера GoPro оказалась у морской чайки. Турист из Германии Мартин Лозано решил запечатлеть чайку на испанских островах Сьес, разместив камеру GoPro на смотровой площадке, однако птица сама решила попробовать себя в роли оператора.

Детальніше...
Вам сподобалась ця публікація? Пропонуємо за нами

Останні новини

Thumbnail Крушение малайзийского Боинга 777 с 298 людьми на борту 17 июля 2014 года открыло глаза Западу на ситуацию, происходящую тогда в Донбассе, где украинские власти проводят антитеррористическую операцию.