П'ятниця, 03 липня 2015
  • Facebook

biblio
ВГО Україна в НАТО Всеукраїнська громадська організація "Україна в НАТО" Міжнародний центр "Універсаріум" Міжнародний центр "Універсаріум"

prizov1 300x210Держдума Росії прийняла в п’ятницю 20 березня закон про призов на військову службу жителів Криму і Севастополя.

А оскільки у Криму шукали захисту від війни на Донбасі біженці з України, то вони теж підпадають під військовий призов. Про це повідомляють Патріоти України, посилаючись на росЗМІ. Як повідомляється, новий закон передбачає можливість відстрочки до 6 місяців для молодих людей, які до прийняття російського громадянства були визнані біженцями.

«Ті росіяни, які переселилися на російську територію з території іншої держави і звернулися з клопотанням про визнання вимушеними переселенцями, можуть отримати відстрочку на строк розгляду клопотання (за законодавством до трьох місяців), а в разі визнання їх вимушеними переселенцями – ще на термін до 3 місяців з дня такого визнання », – йдеться в повідомленні росЗМІ. У поправках згадується звільнення від призову на військову службу кримчан, які вже відслужили або були звільнені від призову в Україні.

Право на звільнення від призову отримають громадяни, які мають вчений ступінь, визнаний у відповідності з російським законодавством про освіту, – пишуть ЗМІ.
Джерело: http://patrioty.org.ua

blog comments powered by DISQUS back to top
Вам сподобалась ця публікація? Пропонуємо за нами

Останні новини

Thumbnail Шульц виступає з трибуни парламенту. Сьогодні на засідання Верховної Ради неочікувано завітали президент України Петро Порошенко та президент Європарламенту Мартін Шульц. Дивіться онлайн-трансляцію...

Популярне на сайті

01.07.15 6131 “Няууу”, “Ты прекрасен”: Мережу підірвала переписка Кошкіної із багатодітним нардепом (фотофакт)
Всюдисущі фотографи у Раді продовжують полювати на цікаві смс-переписки народних обранців.
01.07.15 1519 У Росії почалося справжнє полювання на українських водіїв
Українці на великовантажних автомобілях бояться їхати до РФ, переживаючи за своє життя та…
01.07.15 1482 Вражає: Гаврилюк назвав, скільки геїв є серед нардепів (відео)
Нардеп Гаврилюк висловився про сексуальну орієнтацію своїх колег. Журналіст попросив…