П'ятниця, 03 липня 2015
  • Facebook

biblio
ВГО Україна в НАТО Всеукраїнська громадська організація "Україна в НАТО" Міжнародний центр "Універсаріум" Міжнародний центр "Універсаріум"

gavrilyukНардеп Гаврилюк висловився про сексуальну орієнтацію своїх колег.

Журналіст попросив козака і народного депутата від партії “Народний фронт” Михайла Гаврилюка прокоментувати скандальне відео, на якому знято момент інтимних відносин між Олегом Ляшком та чоловіком під час відвідування зони АТО.

Відповідне інтерв’ю з Гаврилюком з’явилося в мережі на каналі Youtube, інформують Патріоти України. Козак відповів, що інтимні переваги – справа кожного. Просто потрібно бути акуратним і не робити з них загального надбання. “Якщо йому подобається, нехай собі займається. Але кількість геїв у Верховній Раді дотягує до половини.

І один одного підтягують. Скоро вони будуть нами правити”, – сказав Гаврилюк. Ще він розповів, що не підтримує проведення гей-парадів і одностатеві шлюби. Гаврилюк також розповів, як діяли в такій ситуації в Україні раніше: якщо козаки заставали чоловіка з чоловіком або жінку з жінкою в процесі інтимних стосунків, вони просто затоптували таких людей кіньми.

Джерело: http://patrioty.org.ua

blog comments powered by DISQUS back to top
Вам сподобалась ця публікація? Пропонуємо за нами

Останні новини

Thumbnail Про це він заявив на зустрічі з керівниками цих підрозділів. Зокрема, мова йшла про управління взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи, запобігання та виявлення корупції, а також про...

Популярне на сайті

01.07.15 6387 “Няууу”, “Ты прекрасен”: Мережу підірвала переписка Кошкіної із багатодітним нардепом (фотофакт)
Всюдисущі фотографи у Раді продовжують полювати на цікаві смс-переписки народних обранців.
01.07.15 1586 Вражає: Гаврилюк назвав, скільки геїв є серед нардепів (відео)
Нардеп Гаврилюк висловився про сексуальну орієнтацію своїх колег. Журналіст попросив…
01.07.15 1565 У Росії почалося справжнє полювання на українських водіїв
Українці на великовантажних автомобілях бояться їхати до РФ, переживаючи за своє життя та…