П'ятниця, 24 липня 2015
  • Facebook

biblio
ВГО Україна в НАТО Всеукраїнська громадська організація "Україна в НАТО" Міжнародний центр "Універсаріум" Міжнародний центр "Універсаріум"

Вподобай та отримуй найгарячіші новини щодня!

arestovich1Проведення владою невизнаної Придністровської молдавської республіки строкової мобілізації в збройні сили є серйозним заходом і черговим сигналом агресії Росії щодо України.

Про це Обозревателю заявив український військовий експерт Олексій Арестович, повідомляють Патріоти України. “Безумовно це зроблено з подачі Москви. Спочатку Путін підписав указ про створення мобілізаційного резерву збройних сил РФ, а потім про мобілізацію оголошує ПМР. Це досить серйозна заява.

Якщо говорити про найбільш серйозні наслідки, то це відкриття другого фронту. Це цілком реально і можливо. Тим більше, це входить у плани агресора. Вони мріють, щоб була напруженість у Мукачеві, на Півдні та Донбасі. Тому що таких викликів українська державність може не витримати, і впаде”, – сказав він. Нагадаємо, влада ПМР назвали мобілізацію “плановим призовом на строкову службу”.

Джерело: http://patrioty.org.ua

blog comments powered by DISQUS back to top
Вам сподобалась ця публікація? Пропонуємо за нами

Останні новини

Thumbnail Охрана президента выгнала лидера фракции Радикальной партии Олега Ляшко с заседания Национального совета реформ под председательством президента Петра Порошенко.

Популярне на сайті

12.07.15 95305 Сегодня из жизни ушла Алла Пугачева
В средствах массовой информации появилась информация о смерти Примадонны Советской и…
04.07.15 18767 РОВЕНСКИЙ ПРОКУРОР-ВЗЯТОЧНИК ЗВАЛ МАМУ И ПРОСИЛСЯ В ТУАЛЕТ (ВИДЕО)
Прокурор Ровенской районной прокуратуры Андрей Таргоний попался на взятке в 50 тыс.…
15.07.15 17288 В Україні закрилася найбільша туристична мережа: директор втік з грошима
В Україні закрилася найбільша туристична мережа “Гарячі тури”. Компанія з 12-річним…