П'ятниця, 24 липня 2015
  • Facebook

biblio
ВГО Україна в НАТО Всеукраїнська громадська організація "Україна в НАТО" Міжнародний центр "Універсаріум" Міжнародний центр "Універсаріум"

Вподобай та отримуй найгарячіші новини щодня!

aleksis zziprasПрем’єр Греції Алексіс Ципрас звертався до російського президента Володимира Путіна з проханням надати $10 млрд на друк драхми. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Європейську правду та публікацію газети To Vima.

У відповідь Ципрас отримав від Москви обіцянки про аванс у $5 млрд на будівництво “Турецького потоку” через Грецію. Крім того, Ципрас звертався з подібними проханнями до урядів Китаю та Ірану, але безрезультатно.

При цьому видання згадує виступ Ципраса на грецькому телебаченні, коли той говорив, що “для друку власної грошової одиниці необхідні резерви в сильній валюті”. В той же час в Кремлі заперечують цю інформацію. “Ми неодноразово – і президент, і міністр (закордонних справ – ред), і ми на різних рівнях говорили, що грецька сторона і керівництво Греції не зверталися до Росії за допомогою”, – заявив прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков.

Джерело: http://patrioty.org.ua

blog comments powered by DISQUS back to top
Вам сподобалась ця публікація? Пропонуємо за нами

Останні новини

Thumbnail Охрана президента выгнала лидера фракции Радикальной партии Олега Ляшко с заседания Национального совета реформ под председательством президента Петра Порошенко.

Популярне на сайті

12.07.15 95308 Сегодня из жизни ушла Алла Пугачева
В средствах массовой информации появилась информация о смерти Примадонны Советской и…
04.07.15 18770 РОВЕНСКИЙ ПРОКУРОР-ВЗЯТОЧНИК ЗВАЛ МАМУ И ПРОСИЛСЯ В ТУАЛЕТ (ВИДЕО)
Прокурор Ровенской районной прокуратуры Андрей Таргоний попался на взятке в 50 тыс.…
15.07.15 17290 В Україні закрилася найбільша туристична мережа: директор втік з грошима
В Україні закрилася найбільша туристична мережа “Гарячі тури”. Компанія з 12-річним…