П'ятниця, 24 липня 2015
  • Facebook

biblio
ВГО Україна в НАТО Всеукраїнська громадська організація "Україна в НАТО" Міжнародний центр "Універсаріум" Міжнародний центр "Універсаріум"

Вподобай та отримуй найгарячіші новини щодня!

384841088Кондитерська фабрика Roshen, що належить президентові України Петру Порошенку, виграла справу в Росії. Про це повідомляє Deutsche Welle. Як пише видання, 22 липня Арбітражний суд в Липецькій області визнав незаконним донарахування податків Roshen на 35 млн рублів. У цю суму входять штрафи, пені і недоплати податку на додану вартість за підсумками податкової перевірки в 2013 році.

"Визнати рішення та дії незаконними повністю", - йдеться в резолюції суду. Рішення вступить в силу через місяць, якщо не буде оскаржене в апеляційному порядку.

Як повідомляють російські ЗМІ, це один з позовів фабрики Roshen до російської податковій службі. Вирішення питання за другим позовом, де йдеться про стягнення 50 млн рублів, відкладено до осені. Липецька фабрика Roshen також є фігурантом у справі про розкрадання бюджетних коштів.

Слідчий комітет РФ звинувачує Roshen в розкраданні 180 млн бюджетних рублів у результаті підробки документів про нібито виконані будівельні роботи. У рамках цієї справи Басманний суд Москви навесні 2015 року заарештував до 13 вересня майно липецького підприємства Roshen: склад, чотири цехи, будівляюдопоміжного корпусу і сім земельних ділянок.

Більше читайте тут: http://tsn.ua/groshi

blog comments powered by DISQUS back to top
Вам сподобалась ця публікація? Пропонуємо за нами

Останні новини

Thumbnail Охрана президента выгнала лидера фракции Радикальной партии Олега Ляшко с заседания Национального совета реформ под председательством президента Петра Порошенко.

Популярне на сайті

12.07.15 95305 Сегодня из жизни ушла Алла Пугачева
В средствах массовой информации появилась информация о смерти Примадонны Советской и…
04.07.15 18767 РОВЕНСКИЙ ПРОКУРОР-ВЗЯТОЧНИК ЗВАЛ МАМУ И ПРОСИЛСЯ В ТУАЛЕТ (ВИДЕО)
Прокурор Ровенской районной прокуратуры Андрей Таргоний попался на взятке в 50 тыс.…
15.07.15 17288 В Україні закрилася найбільша туристична мережа: директор втік з грошима
В Україні закрилася найбільша туристична мережа “Гарячі тури”. Компанія з 12-річним…