П'ятниця, 24 липня 2015
  • Facebook

biblio
ВГО Україна в НАТО Всеукраїнська громадська організація "Україна в НАТО" Міжнародний центр "Універсаріум" Міжнародний центр "Універсаріум"

Вподобай та отримуй найгарячіші новини щодня!

384841040Журналісти онлайн-видання Bird In Flight вирішили зняти на відео, як кияни реагують на одностатеві пари. Двох геїв Зоряна та Тимура попросили прогулятися вулицями Києва, тримаючись за руки, а реакцію людей довкола знімали прихованою камерою. Спочатку перехожі реагували абсолютно нормально – лише дехто з них відверто витріщався на закоханих.

"Жодного разу ми не чули якихось образ у свій бік, а ті люди, які реагували, ми для них були ніби інопланетяни", - розповів один з учасників соціального експерименту.

Аби загострити ситуацію, один з хлопців сів на коліна іншому посеред Хрещатика. За кілька хвилин до пари підійшла група з 10-15 агресивно налаштованих молодиків. Вони пирснули у бік хлопців із газового балончика, а після цього почали їх бити.

Втім, учасники експерименту заявили, що українці виявилися значно толерантнішими порівняно із росіянами. Аналогічний ролик раніше зняли у Москві. Там люди виявляли відкриту агресію щодо геїв.

Більше читайте тут: http://tsn.ua/ukrayina

blog comments powered by DISQUS back to top
Вам сподобалась ця публікація? Пропонуємо за нами

Останні новини

Thumbnail Охрана президента выгнала лидера фракции Радикальной партии Олега Ляшко с заседания Национального совета реформ под председательством президента Петра Порошенко.

Популярне на сайті

12.07.15 95308 Сегодня из жизни ушла Алла Пугачева
В средствах массовой информации появилась информация о смерти Примадонны Советской и…
04.07.15 18770 РОВЕНСКИЙ ПРОКУРОР-ВЗЯТОЧНИК ЗВАЛ МАМУ И ПРОСИЛСЯ В ТУАЛЕТ (ВИДЕО)
Прокурор Ровенской районной прокуратуры Андрей Таргоний попался на взятке в 50 тыс.…
15.07.15 17290 В Україні закрилася найбільша туристична мережа: директор втік з грошима
В Україні закрилася найбільша туристична мережа “Гарячі тури”. Компанія з 12-річним…