Неділя, 22 березня 2015
  • Facebook

ВГО Україна в НАТО Всеукраїнська громадська організація "Україна в НАТО" Міжнародний центр "Універсаріум" Міжнародний центр "Універсаріум"

44108

Китай розширює надводну частину одного з островів архіпелагу Спратлі в Південно-Китайському морі, щоб побудувати там величезний військовий аеродром.

44109

Про це свідчать супутникові знімки, повідомляє Reuters з посиланням на провідний військовий журнал Заходу IHS jane's Defence Weekly, - пише "ТСН"

Інженерні роботи ведуться на рифі "Палаючий хрест" (Fiery Cross). Зазначається, що за період з 8 серпня по 14 листопада Китай в результаті насипних робіт фактично створив на місці цього рифу новий острів довжиною понад 3 кілометри і шириною 200-300 метрів.

Як повідомляє The Daily Mail, острів придатний для конструювання злітно-посадкової смуги, а також для прийняття великих суден. ЗМІ зазначають, що цей проект вже четвертий, реалізований Пекіном на архіпелагу Спратлі в Південно-Китайському морі за останній час.

США вже закликали Китай припинити освоєння острову, Китай же всі заклики Штатів відкидає. Зазначимо також, що на архіпелаг Спратлі претендують Бруней, В'єтнам, КНР, Малайзія, Тайвань та Філіппіни.

blog comments powered by DISQUS back to top

Останні новини

Популярне на сайті

14.03.15 26865 Під час чергової заяви про Путіна у Пєскова відклеївся вус
У прес-секретаря президента Російської Федерації Дмитра Пєскова відклеїлась частина…
12.03.15 26252 В ближайшие дни Медведева уберут, а Путина отправят на покой – Илларионов
В ближайшее время в правительстве РФ могут произойти кадровые изменения. Такое мнение в…