Середа, 27 травня 2015
  • Facebook

biblio
ВГО Україна в НАТО Всеукраїнська громадська організація "Україна в НАТО" Міжнародний центр "Універсаріум" Міжнародний центр "Універсаріум"

Win 10 upd 3

Компанія Microsoft повідомила, що нині можна буде безкоштовно отримати оновлення для Windows і завантажити Windows 10, навіть якщо раніше була завантажена її піратська версія.

За словами головного спеціаліста з операційних систем Windows Террі Майерсона, якого цитує Mashable, у компанії оновлюються всі версії, оригінальні та ні.

Це означає, що всі користувачі, що працюють з піратською копією Windows 7 або Windows 8 зможуть оновити її до Windows 10. Цей крок різко контрастує із боротьбою з піратством Microsoft минулого року, що складалася з системи активації, попереджень і обмеженого функціонування для систем Windows, які були визначені як неоригінальні.

Утім, Windows 10 буде безкоштовною лише протягом першого року. Після цього, користувачам потрібно буде сплатити.

Компанія вдалася до такого кроку через Китай. Мовляв, сотні мільйонів користувачів використовують піратську версію Windows. Цими кроками вони прагнуть "відновити співпрацю" з користувачами.

"Будь-яка людина з якісним девайсом зможе оновитися до Windows 10, в тому числі з піратських копій Windows. Ми вважаємо, що клієнти з часом зрозуміють значення правильного ліцензування і ми полегшимо їм перехід до законних примірників", - повідомив представник Microsoft.

blog comments powered by DISQUS back to top
Вам сподобалась ця публікація? Пропонуємо за нами

Останні новини

Thumbnail Всем известно, что курение сильно вредит здоровью людей, которые зависимы от сигарет. Особенно большому риску подвержены легкие. Дым, который вдыхают курильщики, обжигает слизистую оболочку...

Популярне на сайті

02.05.15 32646 У 1187 Р У ІПАТІЇВСЬКОМУ ЛІТОПИСІ ВПЕРШЕ З'ЯВИЛОСЬ СЛОВО "УКРАЇНА"
Колись територія від "Сяну до Дону" звалася Київською Руссю. Однак Вже у 1187 р у…
23.05.15 28861 Не ладится жизнь? Значит, вы нарушаете 7 законов Вселенной
Каждый раз, когда мы жалуемся на жизнь, нелишне вспоминать: это не мир несправедлив - это…
08.05.15 21976 Угадайте, с кем застукал вчера Фирташа?
Был вчера в Вене, прилетел туда с братом на один день. Не подумайте, что к Фирташу. Но по…