Неділя, 22 березня 2015
  • Facebook

ВГО Україна в НАТО Всеукраїнська громадська організація "Україна в НАТО" Міжнародний центр "Універсаріум" Міжнародний центр "Універсаріум"

6b172b10d2c2db2253eb7df5c850c231

Черкаський "ТЕМП" "одягнув" бійців батальйону "Донбас" у нову амуніцію. Ексклюзивні розгрузки та універсальні кобури працівники підприємства розробили спеціально для військових у гарячих точках. Приміряти нову амуніцію до Черкас завітав один із командирів батальйону "Донбас". Чи догодили темпівці військовим знає Вікторія Хамаза.

Ці кадри стали хронікою. На них бій під Іловайськом. У ньому загинули сотні українських військових. Тисячі отримали поранення. Один із командирів батальйону "Донбас" Сенсей бачив це на власні очі. І впевнений: багатьох жертв можна було уникнути. Якби наші мали якісне обмундирування.

Із поля бою на примірку. Це славнозвісний командир Сенсей разом із бійцями приміряє нову амуніцію. Її для військових розробили працівники підприємства "ТЕМП". Найбільше вояків тішить універсальність оновленої розгрузки.

Попіклувалися темпівці і про зручність захисного жилету. Тепер він застібається спереду, а не позаду, як то було раніше. Аби під час бою військовий міг скинути його у будь-який момент.

Олександр Згіблов, голова правління ПАТ "ТЕМП": "За допомогою учасників бойових дій ми сконструювали якраз ту модель, яка потрібна в сучасних умовах бойових дій. Ми, звичайно, брали кращі світові зразки, які є, і розробили ту, яка на сьогодні якраз потрібна в зоні АТО".
Оновлену амуніцію черкаські благодійники доповнюють буржуйками та чотирьохколісним подарунком. Все це, каже командир, уже найближчим часом потрапить на передову. Там темпівські подарунки зігріють, а то й врятують, не одне життя.

Сенсей, командир групи "Купол" батальйону "Донбас": "Обігрітися, щоб підсушити одяг, взуття і т.д. Якщо він не буде повертатися з окопу до тепла, то на довго бійця не вистачить. У джипах, пікапах при влучанні екіпаж не контузить, вистрибує в сторону. У них є більше шансів на виживання".

Від темпівців бійці одразу ж рушають на Схід. Аби якомога швидше передати допомогу військовим на передовій.

blog comments powered by DISQUS back to top

Останні новини

Популярне на сайті

14.03.15 26871 Під час чергової заяви про Путіна у Пєскова відклеївся вус
У прес-секретаря президента Російської Федерації Дмитра Пєскова відклеїлась частина…
12.03.15 26259 В ближайшие дни Медведева уберут, а Путина отправят на покой – Илларионов
В ближайшее время в правительстве РФ могут произойти кадровые изменения. Такое мнение в…