Неділя, 22 березня 2015
  • Facebook

ВГО Україна в НАТО Всеукраїнська громадська організація "Україна в НАТО" Міжнародний центр "Універсаріум" Міжнародний центр "Універсаріум"
Фахівці Державного науково-випробувального центру Збройних Сил України разом з представниками акціонерного товариства "Мотор Січ" успішно провели заводські випробування модернізованого вертольота Мі-2.

384590772

Нагадаємо, що Порошенко відправить вісім сучасних вертольотів замість ООН в АТО. Щоб визначити основні характеристики вертольота у повітрі, військові науковці з Чернігова виконали 44 випробувальні польоти загальною тривалістю 56 годин.

У небі вертоліт Мі-2 при виконанні фігур пілотажу та при наборі висоти показав добрі результати. Зокрема, на висоту 4000 метрів модернізований вертоліт піднімається лише за 12 хвилин. "Результати випробувань підтверджують, що представникам заводу вдалося створити практично нову машину. Модернізований літальний апарат має кращі характеристики порівнюючи з базовим вертольотом та буде на 20 відсотків більш економним при виконанні завдань.

Даними випробуваннями ми завершили черговий етап реалізації проекту з розвитку вітчизняного вертолітобудування", — розповів начальник державного науково-випробувального центру Збройних Сил України полковник Володимир Башинський. Крім цього, в комплексі з модернізованим Мі-2, оцінювався новий мало розмірний двигун АІ-450М, який було розроблено на державному підприємстві "Івченко-Прогрес". Нині двигун є дослідним зразком, який можуть застосувати для літальних апаратів Збройних Сил України.

Джерело: http://tsn.ua

blog comments powered by DISQUS back to top

Останні новини

Популярне на сайті

14.03.15 26869 Під час чергової заяви про Путіна у Пєскова відклеївся вус
У прес-секретаря президента Російської Федерації Дмитра Пєскова відклеїлась частина…
12.03.15 26258 В ближайшие дни Медведева уберут, а Путина отправят на покой – Илларионов
В ближайшее время в правительстве РФ могут произойти кадровые изменения. Такое мнение в…