Неділя, 22 березня 2015
  • Facebook

ВГО Україна в НАТО Всеукраїнська громадська організація "Україна в НАТО" Міжнародний центр "Універсаріум" Міжнародний центр "Універсаріум"

images610Екс-радник Президента Росії Андрій Ілларіонов заявив, що Путін намагається створити новий «Маріупольський котел», а основні бойові дії розгорнуться в середині місяця.

Ситуацію на Донбасі виправить тільки заміна військового керівництва і всієї машини військового правління України, вважає колишній радник президента РФ Володимира Путіна, старший науковий співробітник вашингтонського Інституту Катона Андрій Ілларіонов. Про це повідомляє Гордон.

Бойовики протягом тижня спробують створити Маріупольський котел, стверджує Ілларіонов.

«Наступ буде, але поки я точно не можу сказати, коли. Моє відчуття, що основний удар буде, швидше за все, через кілька днів. Можливо, через тиждень. Це піде по наростаючій, але основні бойові дії розгорнуться, очевидно, в середині місяця. Основний удар, думаю, буде, швидше за все, не на Маріуполь, а в обхід, але все ж з метою захоплення Маріуполя. Тобто вони спробують зробити Маріупольський котел «, – повідомив він.

За його словами, ситуацію на Донбасі виправить тільки заміна військового керівництва і всієї машини військового правління України. »Зараз це майже виключно залежить від військових. Ці кроки вже обговорювалися неодноразово. Боюся, що головні кроки – це заміна військового керівництва і всієї військової організації. Це має стосуватися не тільки однієї людини, а й взагалі самої машини військового правління. З неправильною людиною в керівництві виграти взагалі неможливо, а з тим, хто малодосвідчена, але правильна людина – гарантій немає, але шанс є «, – заявив Ілларіонов.

Стало відомо, що полк «Азов», посилаючись на перехоплені розмови терористів, заявив про те, що після 10 березня бойовики готують наступ на Донбасі.

Джерело: http://7days-ua.com

blog comments powered by DISQUS back to top

Останні новини

Популярне на сайті

14.03.15 26893 Під час чергової заяви про Путіна у Пєскова відклеївся вус
У прес-секретаря президента Російської Федерації Дмитра Пєскова відклеїлась частина…
12.03.15 26275 В ближайшие дни Медведева уберут, а Путина отправят на покой – Илларионов
В ближайшее время в правительстве РФ могут произойти кадровые изменения. Такое мнение в…