Неділя, 22 березня 2015
  • Facebook

ВГО Україна в НАТО Всеукраїнська громадська організація "Україна в НАТО" Міжнародний центр "Універсаріум" Міжнародний центр "Універсаріум"

7515b28bbfbacf2647852e8c2b5972ac14260982031Повернення на Батьківщину з війни на Донбасі російських «добровольців» несе серйозну загрозу Російській Федерації. Щоб уникнути можливих небажаних наслідків, всі найманці, що служили в терористичних збройних формуваннях, будуть взяті під особливий контроль. Про це заявив секретар Радбезу Росії Микола Патрушев.

Російські правоохоронці будуть контролювати всіх росіян, які брали участь у бойових діях на Донбасі, так як вони можуть нести загрозу російському суспільству.

«Необхідно взяти під особливий контроль загрозу, яку несуть бойовики, які повертаються з гарячих точок, де брали участь у конфліктах на боці терористичних угруповань. Не секрет, що велика кількість найманців російського походження воює сьогодні за кордоном у лавах цих бандитських формувань», - сказав Патрушев.

Згідно переконання Патрушева, колишні бойовики можуть принести в Росію «навички нелюдського терору».

«З повернення на Батьківщину вони можуть принести на нашу землю навички нелюдського терору, в тому числі властивого угрупованню, що називає себе «Ісламська держава Іраку і Леванту», але нічого спільного з ісламом не має», - заявив секретар Радбезу Росії.

Варто зазначити, що трохи раніше всіх російських найманців при спробі перейти кордон, розстрілювали на місці російські прикордонники. На більшість відомих лідерів бойовиків у прикордонних служб були «орієнтування», про що дуже скоро дізналися і самі найманці. Тепер же на самому високому рівні практично заявлено про певні «чорні списки ФСБ», в який потраплять всі «герої новоросії», які повернулися з «перемогою».

Джерело: http://styknews.info

blog comments powered by DISQUS back to top

Останні новини

Популярне на сайті

14.03.15 26860 Під час чергової заяви про Путіна у Пєскова відклеївся вус
У прес-секретаря президента Російської Федерації Дмитра Пєскова відклеїлась частина…
12.03.15 26251 В ближайшие дни Медведева уберут, а Путина отправят на покой – Илларионов
В ближайшее время в правительстве РФ могут произойти кадровые изменения. Такое мнение в…