Неділя, 22 березня 2015
  • Facebook

ВГО Україна в НАТО Всеукраїнська громадська організація "Україна в НАТО" Міжнародний центр "Універсаріум" Міжнародний центр "Універсаріум"

384577046 1Пєсков загадково відповів на питання, коли глава РФ знову з'явиться перед журналістами.

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков ухилився від конкретної відповіді на питання, коли Володимир Путін знову з'явиться на телеекранах і пояснив його відсутність на публіці великою кількістю зустрічей. В інтерв'ю російському радіо "Эхо Москвы" Пєсков заявив, що не всі зустрічі Путіна – публічні, тому людям не варто робити поспішних висновків про його стан здоров'я.

"У нього зустрічі йдуть постійно, але не всі зустрічі публічні. Порядок денний зараз дуже напружений - пов'язана і з кризовими явищами, і так далі. Зараз йде постійна комунікація і з урядом, і з держкомпаніями, і з банківським середовищем. Природно, на це йде дуже багато часу", - відповів прес-секретар Путіна, так і не давши конкретної відповіді на питання, коли ж російський лідер з'явиться на телеекранах. Також Пєсков додав, що Путін нібито "абсолютно здоровий", а своїм міцним рукостисканням може "ламати руки". Нагадаємо, раніше ЗМІ писали, що Путні вже протягом тижня не з'являється на публіці, а його прес-служба публікує старі фотографії. До того ж, видання Reuters з посиланням на власні джерела повідомило, що російський президент скасував свій візит до Казахстану через хворобу.
Більше читайте тут: http://tsn.ua

blog comments powered by DISQUS back to top

Останні новини

Популярне на сайті

14.03.15 26860 Під час чергової заяви про Путіна у Пєскова відклеївся вус
У прес-секретаря президента Російської Федерації Дмитра Пєскова відклеїлась частина…
12.03.15 26251 В ближайшие дни Медведева уберут, а Путина отправят на покой – Илларионов
В ближайшее время в правительстве РФ могут произойти кадровые изменения. Такое мнение в…