Вівторок, 07 липня 2015
  • Facebook

biblio
ВГО Україна в НАТО Всеукраїнська громадська організація "Україна в НАТО" Міжнародний центр "Універсаріум" Міжнародний центр "Універсаріум"

steagul greciei compr2За результатами даних чотирьох соцопитувань стосовно референдуму за умовами угоди країни з міжнародними кредиторами більшість висловилося проти вимог кредиторів, повідомляють Патріоти України з посиланням на місцевий телеканал ERT.

Урядом країни було запропоновано громадянам відповісти “так” або “ні” на питання, чи слід прийняти проект угоди, представлений Європейською комісією, ЄЦБ і МВФ. За підсумками чотирьох вимірів громадської думки, від 49,5% до 54,5% виборців сказали “ні”, від 45,5% до 50,5% проголосували за прийняття вимог кредиторів.

“Загальна оцінка – на референдумі перемагає” немаєі”, – повідомили соціологи. Якщо похибка соцопитування не схилиться на бік компромісу, Грецію чекає гіперінфляція та виліт з зони Євро. Хіба що добрий «Фей» з півночі, у якого теж з фінансами не дуже, підкине не менше шести млрд. євро. І то цього вистачить лише на нагальні борги. Уряд Греції вже поспішив заявити, що негайно приступає до переговорів з ЄС на позиції обраної народом. Однак керівники Європейського союзу ще до початку референдуму зазначили, що грецьке “ні” це дефолт і вихід з зони євро.

Джерело: http://patrioty.org.ua

blog comments powered by DISQUS back to top
Вам сподобалась ця публікація? Пропонуємо за нами

Останні новини

Thumbnail Волонтер Галина Однорог (Маша Українська) розповіла про те, що стала свідком, як представник моніторингової місії ОБСЄ в присутності місцевих жителів звинуватили ЗСУ в початку обстрілу. Про це...

Популярне на сайті

04.07.15 15695 РОВЕНСКИЙ ПРОКУРОР-ВЗЯТОЧНИК ЗВАЛ МАМУ И ПРОСИЛСЯ В ТУАЛЕТ (ВИДЕО)
Прокурор Ровенской районной прокуратуры Андрей Таргоний попался на взятке в 50 тыс.…
01.07.15 6724 “Няууу”, “Ты прекрасен”: Мережу підірвала переписка Кошкіної із багатодітним нардепом (фотофакт)
Всюдисущі фотографи у Раді продовжують полювати на цікаві смс-переписки народних обранців.
06.07.15 4208 У МВС озвучили перші «втрати» патрульної поліції в Києві
З 200 автомобілів нової української поліції в Києві, які вийшли на патрулювання 4 липня,…