Середа, 08 липня 2015
  • Facebook

biblio
ВГО Україна в НАТО Всеукраїнська громадська організація "Україна в НАТО" Міжнародний центр "Універсаріум" Міжнародний центр "Універсаріум"

176939113Сьогодні на Міжбанку відбулося зростання курсу долара. НБУ не вийшов на ринок, що вже здалося дивним, так як не відмовляв собі в цьому задоволенні тиждень поспіль. Пропозицій з продажу було небагато, схоже, хтось знав, що курс буде рости і експортери притримали продаж валютної виручки.


Причини обумовлені кількома чинниками, а саме величезний попит на валюту, як-не влили в ринок кілька мільярдів гривень, і потенційні кредити від МВФ і ЄБРР. Слідом за цією інформацією на сцену виходить калькулятор, адже чим вище курс, тим більше гривень буде отримано від продажу кредитних коштів. І погодьтеся, дуже до речі, паніка на валютному ринку, на яку можна буде скаржитись.

Закриття торгів на Міжбанку за середніми курсами зафіксовано наступним чином:
долар США – 21,3000 / 21,4500
євро – 23,5088 / 23,6657
російський рубль – 0,3768 / 0,3798

Курс долара на міжбанку протягом дня – графік:

Підсумки торгів на Міжбанку за даними НБУ (нагадуємо, що для відображення реального значення обсягу необхідно дані, зазначені в таблиці НБУ, зменшити в два рази):


На міжнародному валютному ринку forex валютна пара євро / долар до вечора мала наступні значення котирувань 1,1023 / 1,1025

 

Джерело: http://news.finance.ua

blog comments powered by DISQUS back to top
Вам сподобалась ця публікація? Пропонуємо за нами

Останні новини

Thumbnail Києві міліціонери Оболонського РУВС з незрозумілої причини відпустили хуліганів, яких затримав і привіз поліцейський патруль. Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook написала журналістка...