Неділя, 22 березня 2015
  • Facebook

ВГО Україна в НАТО Всеукраїнська громадська організація "Україна в НАТО" Міжнародний центр "Універсаріум" Міжнародний центр "Універсаріум"

Дронова технологія зробила крок вперед: латиська компанія представила летючу безпілотну камеру, здатну автоматично супроводжувати будь-яку рухому ціль – від вершника до швидкісного автомобіля, призначеного для участі в раллі. Це відкриває нові можливості для спортивної зйомки.

Назва цього дрону – AirDog, за словами розробників, це – перший летючий дрон, що не потребує пілотування. За допомогою самого лише сенсора (замість пульта дистанційного управління) він здатний визначити, куди слід іти.

ехнологію побудовано на тому, що спортсмен під‘єднує спеціальний сенсор до свого зап‘ястя чи шолома. Дрон супроводжуватиме його всюди, куди б він не пересувався. Таким чином, всі його дії фільмуються.

“Технологія, завдяки якій працює AirDog, – доволі складна. Користувач носить на зап“ясті браслет, який здійснює контроль за польотом дрона за допомогою вбудованих у нього датчиків. Дрон таким чином супроводжує спортсмена протягом усього маршруту. Технологію було непросто розробити, вона потребувала безлічі нововведень”, – розповідає один із розробників Яніс Споґіс.

Ці кадри знято за допомогою дрона. На відміну від інших автономних дронів, AirDog, за словами його розробників, може самотужки прокладати власний шлях та підійматися на потрібну висоту – відповідно до того, що робить користувач.

“Звісно, дрон ще потребує вдосконалення, він все ще перебуває у стадії розробки, проте, коли вона закінчиться, це буде щось дивовижне”, – додає зі свого боку дворазовий чемпіон Латвії з дрифтінґу Яніс Еґліте.

Нова технологія дозволяє дронові вивчати маршрут та робити пробні кола для того, аби зорієнтуватися на місцевості перед тим, як почати фільмувати.

Copyright © 2014 euronews

blog comments powered by DISQUS back to top

Останні новини

Популярне на сайті

14.03.15 26859 Під час чергової заяви про Путіна у Пєскова відклеївся вус
У прес-секретаря президента Російської Федерації Дмитра Пєскова відклеїлась частина…
12.03.15 26249 В ближайшие дни Медведева уберут, а Путина отправят на покой – Илларионов
В ближайшее время в правительстве РФ могут произойти кадровые изменения. Такое мнение в…