Неділя, 15 березня 2015
  • Facebook

ВГО Україна в НАТО Всеукраїнська громадська організація "Україна в НАТО" Міжнародний центр "Універсаріум" Міжнародний центр "Універсаріум"

Національна гвардія штату Мічиган витратила $1,5 млн на будівництво нової конструкції на власному полігоні для виробництва електроенергії. Це вітрова турбіна INVELOX від компанії SheerWind.

Як повідомляється на сайті компанії, після обширних польових випробувань їхня турбіна "значно перевершила традиційні турбіни" і може знизити капітальні затрати на будівництво до $750 за кВт.

На відміну від інших турбін, INVELOX зменшує вплив на екологію та середовище проживання тварин. Також, для виходу на прибутковість не потрібні державні субсидії. Таким чином INVELOX потенційно може змінити правила гри на ринку відновлюваної енергетики.

heerWind стверджує, що їхня турбіна може працювати при швидкості вітру від 1,5 км/год, що робить її до 600% ефективнішою за звичайні турбіни.

blog comments powered by DISQUS back to top

Останні новини

Thumbnail На території Донецької та Луганської областей створена за радянським зразком доволі боєздатна армія. Про це на прес-конференції в Івано-Франківську сказав народний депутат Семен Семенченко. За його...

Популярне на сайті

12.03.15 19050 В ближайшие дни Медведева уберут, а Путина отправят на покой – Илларионов
В ближайшее время в правительстве РФ могут произойти кадровые изменения. Такое мнение в…
03.03.15 18936 Украина получила от Запада очень важное вооружение. Кремль взбешен
Иногда одна цифра заставляет задуматься больше, чем часы абстрактной говорильни. Более 17…