Неділя, 22 березня 2015
  • Facebook

ВГО Україна в НАТО Всеукраїнська громадська організація "Україна в НАТО" Міжнародний центр "Універсаріум" Міжнародний центр "Універсаріум"
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації на засіданні 25 листопада прийняла за основу проект рішення «Про внесення змін до Порядку реєстрації абонентів, які отримують телекомунікаційні послуги без укладення договору в письмовій формі».

mobile-thief

Про це йдеться в повідомленні комісії на її офіційному сайті.

Згідно з повідомленням, розробка даного документа зумовлена великою кількістю звернень споживачів зі скаргами на дії операторів.

У НКРЗІ уточнили, що в проекті документа передбачається внесення низки уточнень і змін до Порядку реєстрації, які усувають можливість неоднозначного трактування учасниками ринку норм чинного законодавства.

«Так, НКРЗІ вважає за необхідне визначити, що реєстрація абонента не є підставою для зміни умов укладеного між ним і оператором, провайдером договору про надання телекомунікаційних послуг. Зокрема, оператор не може без згоди абонента змінити умови надання послуг, скорочувати або змінювати їх перелік, а також тарифи і тарифні плани, умови та порядок оплати послуг, перетворювати внесені на особистий рахунок абонента гроші в бонуси, бали і т.д.», – сказано в повідомленні.
Крім того, згідно з документом, при реєстрації абонента оператору забороняється вимагати документи та дані, не визначені Порядком.

«При цьому не допускається відмова оператора, провайдера телекомунікацій у реєстрації абонента», – наголошується в проекті рішення.

blog comments powered by DISQUS back to top

Останні новини

Популярне на сайті

14.03.15 26851 Під час чергової заяви про Путіна у Пєскова відклеївся вус
У прес-секретаря президента Російської Федерації Дмитра Пєскова відклеїлась частина…
12.03.15 26239 В ближайшие дни Медведева уберут, а Путина отправят на покой – Илларионов
В ближайшее время в правительстве РФ могут произойти кадровые изменения. Такое мнение в…