Неділя, 22 березня 2015
  • Facebook

ВГО Україна в НАТО Всеукраїнська громадська організація "Україна в НАТО" Міжнародний центр "Універсаріум" Міжнародний центр "Універсаріум"

У США зазнав аварії суборбітальний космічний корабель SpaceShipTwo, в результаті аварії один пілот загинув, інший отримав поранення.

Про це повідомила компанія-розробник апарату Virgin Galactic в Twitter, передає "РБК-Україна".

"Під час тестового польоту корабля виникли серйозні неполадки, що призвело до втрати Space Ship Two", - йдеться в повідомленні.

Компанія повідомила, що з'ясовує причини аварії.

SpаceShipTwo, експлуатований разом з літаком-носієм WhiteKnightTwo, розрахований на шість пасажирів і двох пілотів. SpaceShipTwo було названо першим приватним кораблем для польотів в космос. Політ на борту "туристичної ракети" коштує 200 тисяч доларів. На розробку SpaceShipTwo пішло п'ять років.

Нагадаємо, нещодавно ракета NASA вибухнула на старті. Так, ракета-носій Antares з американським кораблем Cygnus, який мав летіти до МКС, вибухнула при старті з космодрому NASA на острові Уоллопс, ??розташованому в Атлантичному океані біля узбережжя штату Вірджинія. Ракета перетворилася на вогненну кулю через секунди після запуску. Втрачено більше 2 тонн вантажів для американського сегменту станції, в тому числі понад 700 кг обладнання, включаючи секретне. Постраждалих немає, проте космодрому завдано значної шкоди.

blog comments powered by DISQUS back to top

Останні новини

Популярне на сайті

14.03.15 26853 Під час чергової заяви про Путіна у Пєскова відклеївся вус
У прес-секретаря президента Російської Федерації Дмитра Пєскова відклеїлась частина…
12.03.15 26239 В ближайшие дни Медведева уберут, а Путина отправят на покой – Илларионов
В ближайшее время в правительстве РФ могут произойти кадровые изменения. Такое мнение в…