Неділя, 22 березня 2015
  • Facebook

ВГО Україна в НАТО Всеукраїнська громадська організація "Україна в НАТО" Міжнародний центр "Універсаріум" Міжнародний центр "Універсаріум"

У загибелі ракетоносія з космічною вантажівкою Cygnus, який вибухнув на старті 29 жовтня, винуваті російські двигуни НК-33, які розроблялись ще для важкої "місячної" ракети Н-1 у 60-ті роки.
Згідно з офіційним повідомленням розробника ракетоносія, американської Orbital Sciences Corporation, незабаром після старту ракети, стався вибух двигуна. Після чого ракета впала біля стартового столу на острові Уоллопс біля узбережжя штату Вірджинія. Під час вибуху ніхто не постраждав, але разом із ракетою був знищений новий космічний вантажний корабель Cygnus. Cygnus повинен був доставити 2 тонни корисних вантажів на Міжнародну космічну станцію, в тому числі продовольство, обладнання та матеріали для наукових експериментів.
І хоча українські космічні підприємства "Південне" і "Південмаш" забезпечують розробку і виробництво першої ступені Antares, у Державному космічному агентстві України повідомили, що вітчизняні підприємства не брали участь у роботі з двигунами.

"До робіт по двигунах, і зокрема, до робіт з модернізації НК-33, забезпеченої американської Aerojet Rocketdyne, українська сторона в рамках програми РН Аntares участі не брала" – зазначають в агентстві.

blog comments powered by DISQUS back to top

Останні новини

Популярне на сайті

14.03.15 26855 Під час чергової заяви про Путіна у Пєскова відклеївся вус
У прес-секретаря президента Російської Федерації Дмитра Пєскова відклеїлась частина…
12.03.15 26242 В ближайшие дни Медведева уберут, а Путина отправят на покой – Илларионов
В ближайшее время в правительстве РФ могут произойти кадровые изменения. Такое мнение в…