Неділя, 22 березня 2015
  • Facebook

ВГО Україна в НАТО Всеукраїнська громадська організація "Україна в НАТО" Міжнародний центр "Універсаріум" Міжнародний центр "Універсаріум"

057DD382 C182 4079 9DA1 F981F197843E w268 r1Лідер угруповання «ДНР» Олександр Захарченко заявляє про «націоналізацію» компанії Асоціація «ФПФП «Донбаський розрахунково-фінансовий центр», яка, за його словами, належить колишньому президенту України Віктору Януковичу.

«Янукович – це ж законно обраний президент України і незаконно скинутий. А так як він ще й є нашим земляком, я думаю, він із задоволенням надасть нам допомогу і допоможе народу вижити. Тому його компанія по праву належить «Донецькій народній республіці», – заявив Захарченко у п’ятницю, 13 березня, під час «наради» «міністерств і відомств коксохімічної, металургійної та машинобудівної галузі».

Асоціацію «ФПФП «Донбаський розрахунково-фінансовий центр» українські ЗМІ пов’язували з «Сім’єю» Януковича. У власності компанії – контрольні пакети акцій підприємств «Донбасвуглепереробка», центральні збагачувальні фабрики «Калінінська» та «Вузлівська», Донбаський збагачувальний комбінат і завод «Східвуглемаш».

Бойові дії на Донбасі тривають з квітня 2014 року. Наразі під контролем проросійських сепаратистів перебуває частина Донецької і Луганської областей. Уже кілька місяців сепаратисти на окупованій території України заявляють про можливе введення там власної валюти.

14 листопада 2014 року набув чинності указ президента про введення у дію рішення РНБО щодо стабілізації соціально-економічної ситуації на Донбасі. Документ передбачає у зоні проведення антитерористичної операції припинення діяльності державних підприємств та організацій, їх філій, евакуації працівників, вивезення майна та документації.

Джерело: http://www.radiosvoboda.org

Останні новини

Thumbnail У Донецькій та у Луганській областях на лінії зіткнення спостерігачі моніторингової місії ОБСЄ фіксують важке озброєння, попри заяви про його відведення.Про це йдеться у звіті СММ ОБСЄ.

Популярне на сайті

14.03.15 26811 Під час чергової заяви про Путіна у Пєскова відклеївся вус
У прес-секретаря президента Російської Федерації Дмитра Пєскова відклеїлась частина…
12.03.15 26215 В ближайшие дни Медведева уберут, а Путина отправят на покой – Илларионов
В ближайшее время в правительстве РФ могут произойти кадровые изменения. Такое мнение в…