Неділя, 22 березня 2015
  • Facebook

ВГО Україна в НАТО Всеукраїнська громадська організація "Україна в НАТО" Міжнародний центр "Універсаріум" Міжнародний центр "Універсаріум"

У черговому випуску "Вєсті Кремля" — світ шукає президента РФ, росіяни зменшать свій словниковий запас. Восени на Росію чекає голод і "Майдан" — пророцтво від фінансиста.

Фінансові прогнози

Щоб перевірити прогнози польського фінансиста, за коментарем "Вєсті Кремля" звернулися до головного економіста України останній років Арсенія Яценюка.

Путін зник

Як відомо, увесь світ шукає Путіна. Сьогодні ситуація майже не змінилась. Знайти російського президента не можуть досі. Хоч Кремль і публікує нібито нові фото з Путіним, а в понеділок проведе зустріч з лідером Киргизії Алмазбеком Атамбаєвим. Подейкують, щоправда, — російський президент живий. Просто хотів бути присутнім при народженні свого сина, якого нібито йому подарувала Аліна Кабаєва. Якщо ж хтось все таки знайде Путіна, то обов'язково дзвоніть до редакції "Вєсті Кремля". Набирайте на свої телефонах номер гарячої лінії: 66-66-66-66.

Економічна петля

А далі до економічних прогнозів. Восени на Росію чекає голод і "Майдан". Таке пророцтво одного із польських фінансових аналітиків Єржи Бієлєвіча. У своєму блозі на сторінках видання "wPolityce" колишній радник Королівського банку Канади опублікував статтю під назвою "Економічна петля душить Росію". Деталі у сюжеті.

Цифра дня

Не читати чи не читати — ось в чому запитання. Росіяни зменшать свій словниковий запас. Чому? Далі у цифрі дня.

Фільм про Януковича

Російське телебачення зняло оду про те, як силою відібрали в України Крим. Головний герой документальної стрічки — сам Володимир Путін. Російський президент розказав, як довелось рятувати Віктора Януковича і "віджимати" півострів. Кремлівський кінематограф досліджував відомий своїми розслідуваннями наш персональний "Шерлок" Юрій Лаврін.

Цитата дня

Український блогер Петро Нек потрапив у рубрику цитати дня, прокоментувавши зникнення Путіна і чутки про двійника.

Дайджест

Проти Росії продовжують санкції, а інтернет підривають фотографії розкошей затриманого губернатора. Про це та інше у дайджесті.

Режисер

Чи відомий вам Руслан Закрієв? Ні? Так це ж людина, в якої сам Джеймс Кемерон вкрав ідею "Аватара". Принаймні в цьому переконує сам Закрієв.

Дорожний Вєснік

Чим живуть дороги Росії і чим це закінчується — дізнаєтесь у рубриці "Дорожній вєстнік".

Мем дня

Вашій увазі представлена 501 конкурсна робота, надіслана учасниками з 25 листопада 2014 по 16 лютого 2015 року. За підсумками першого етапу будуть визначені 20 кращих талісманів.

Джерело: http://24tv.ua

Останні новини

Популярне на сайті

14.03.15 26830 Під час чергової заяви про Путіна у Пєскова відклеївся вус
У прес-секретаря президента Російської Федерації Дмитра Пєскова відклеїлась частина…
12.03.15 26224 В ближайшие дни Медведева уберут, а Путина отправят на покой – Илларионов
В ближайшее время в правительстве РФ могут произойти кадровые изменения. Такое мнение в…