Неділя, 22 березня 2015
  • Facebook

ВГО Україна в НАТО Всеукраїнська громадська організація "Україна в НАТО" Міжнародний центр "Універсаріум" Міжнародний центр "Універсаріум"
Внутрішні війська Росії мають бути готовими до оперативного перегрупування і дій у будь-якому регіоні країни. Про це заявив керівник МВС Росії Володимир Колокольцев у неділю, 30 листопада, під час виступу на підсумковому засіданні військової ради головного командування внутрішніх військ.

508071774

«Одне із завдань внутрішніх військ – організація ефективної підготовки до виконання завдань мирного і воєнного часу. При цьому особливу увагу слід звернути на готовність оперативних резервів до перегрупування і діям у будь-якому регіоні країни. Виходячи з політичної обстановки, потенційні загрози безпеці Росії втрачають чисто зовнішню військову спрямованість, вони набувають комплексного характеру і зачіпають життєво важливі сфери внутрішніх національних інтересів держави», – цитує Колокольцеа російська агенція «ТААС».

«Ми бачимо трагічні наслідки, які захлеснули країни, де проводився експеримент «щепленням демократії по-американськи». Бачимо обвал системи їхніх економік, жахливе соціальне становище, фактичне руйнування державності. Таке ніколи, ні в одному зі сценаріїв не відбудеться в Росії. Ми попереджаємо про це всіх, хто вважає інакше», – сказав він.

За словами Володимира Колокольцева, внутрішні війська МВС Росії є одним з найпотужніших інструментів протидії цій загрозі.

«Аналіз військово-політичної обстановки у світі, зокрема нещодавніх подій в Україні, свідчить, що теорія так званого «керованого хаосу» стала одним із способів вирішення глобальних геополітичних конфліктів», – каже російський міністр.

Володимир Колокольцев наголошує, що підрозділи внутрішніх військ МВС Росії у Криму наразі повністю укомплектовані.

16 березня 2014 на території Криму і Севастополя відбувся так званий «референдум» про статус півострова, за результатами якого Росія включила Крим до свого складу. Україна, Європейський союз та США не визнали це голосування і вважають, що Росія анексувала Крим.

Україна і Захід звинувачують Росію у постачанні зброї та бойовиків на Донбас, а також у введенні військ на схід України. Москва ці звинувачення відкидає.

Джерело: http://www.radiosvoboda.org

Останні новини

Популярне на сайті

14.03.15 26831 Під час чергової заяви про Путіна у Пєскова відклеївся вус
У прес-секретаря президента Російської Федерації Дмитра Пєскова відклеїлась частина…
12.03.15 26225 В ближайшие дни Медведева уберут, а Путина отправят на покой – Илларионов
В ближайшее время в правительстве РФ могут произойти кадровые изменения. Такое мнение в…